Hlavní město Praha - (prvních 50):

Hlavní město Praha - (prvních 50):
1. Základní škola Strančice, okres Praha - východ
2. Základní škola Hradištko, okres Praha - západ
3. Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6
4. Základní škola a mateřská škola Zlatníky - Hodkovice
5. Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o.
6. Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3
7. Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52
8. Základní umělecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6
9. Základní škola Zárubova v Praze 12
10. Základní škola Járy Cimrmana Lysolaje
11. Naše lyceum - střední škola s.r.o.
12. Základní škola a mateřská škola Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 3
13. Základní škola a Mateřská škola, Praha 8, Za Invalidovnou 3
14. Základní škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090
15. Základní umělecká škola PRO ARTE VIVA, s.r.o.
16. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
17. Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964
18. Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13
19. Základní škola Vokovice
20. Základní škola Vodičkova
21. Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3, Vlkova 31/800
22. Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 6/1035
23. Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 5
24. Základní škola a Střední škola, Praha 2, Vinohradská 54
25. Základní škola a Mateřská škola při Thomayerově nemocnici, Praha 4, Vídeňská 800
26. Základní škola, Praha 10, Veronské náměstí 391
27. Základní škola Horoměřice, okres Praha - západ
28. Základní škola a mateřská škola Veleň
29. Základní škola Livingston s.r.o.
30. Základní škola, Praha 10, Vachkova 941
31. Základní škola U Obory, Praha 10, Vachkova 630
32. Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 4
33. Základní škola, Praha 3, V Zahrádkách 48/1966
34. Základní škola a Mateřská škola při FN Motol, Praha 5, V Úvalu 1
35. Základní škola, Praha 10, V Rybníčkách 31/1980
36. Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919
37. Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
38. Základní škola, Praha 4, V Ladech 6
39. Základní umělecká škola LYRA s.r.o.
40. Základní škola při psychiatrické léčebně, Praha 8, Ústavní 91
41. Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8
42. Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky
43. Základní umělecká škola, Praha 9, Učňovská 1
44. Základní škola Zahrádka, Praha 3, U Zásobní zahrady 8
45. Základní škola, Praha 10, U Vršovického nádraží 1/950
46. Tyršova základní škola a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430
47. Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 - Štěrboholy
48. Základní škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ
49. Základní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 4
50. Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007

Jihočeský kraj - (prvních 50):

Jihočeský kraj - (prvních 50):
1. Základní škola praktická, Třeboň, Jiráskova 3
2. Základní škola a Mateřská škola Zubčice
3. Základní škola, Prachatice, Zlatá stezka 387
4. Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240
5. Základní umělecká škola, Borovany, Žižkovo náměstí, okr. České Budějovice
6. Základní škola Týn nad Vltavou, Malá Strana
7. Základní škola Tábor, Zborovská 2696
8. Základní umělecká škola Karla Komzáka
9. Základní škola a Mateřská škola Zahájí
10. Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222
11. Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405
12. Základní škola Prachatice, Vodňanská 287
13. Základní škola a Mateřská škola, Vl. Rady 1, České Budějovice
14. Základní škola Jindřichův Hradec V, Větrná 54
15. Základní škola a Mateřská škola Velká Lhota
16. Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692
17. Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 592
18. Základní škola a Mateřská škola Borek
19. Základní škola Volary, okres Prachatice
20. Centrum BAZALKA - Základní škola speciální a Mateřská škola speciální, o.p.s.
21. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.
22. Základní umělecká škola, Velešín, U Hřiště 527
23. Základní škola Strmilov, okres Jindřichův Hradec
24. Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391
25. Základní škola T.G.Masaryka Blatná, okr. Strakonice
26. Základní škola a Mateřská škola České Velenice
27. Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925

Jihomoravský kraj - (prvních 50):

Jihomoravský kraj - (prvních 50):
1. Základní škola a Mateřská škola ​Želešice
2. Základní škola speciální, Blansko, Žižkova 27
3. LABYRINTH - základní škola
4. Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29
5. Základní škola, Želetice, okres Znojmo
6. Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49
7. Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
8. Základní škola a Mateřská škola, Žatčany, příspěvková organizace
9. Základní umělecká škola Blansko
10. Základní škola, Odborné učiliště a Dětský domov, Račice, Zámek 1
11. Základní škola a Mateřská škola Zakřany
12. Základní škola Edvarda Beneše Lysice
13. Základní umělecká škola, Kuřim, okres Brno - venkov
14. Základní škola a Mateřská škola Vysoké Popovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
15. Základní škola Vysočany, okres Blansko
16. Základní umělecká škola Bučovice
17. Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov, Vřesovice 243
18. Základní umělecká škola, Brno, Vranovská 41
19. Základní škola a Mateřská škola, Vojkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
20. Základní škola Voděrady, okres Blansko
21. Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
22. Základní škola Klobouky u Brna, okres Břeclav
23. Základní umělecká škola Františka Jílka, Brno, Vídeňská 52
24. Základní škola, Praktická škola a Dětský domov, Brno, Vídeňská 26/28
25. Základní škola a Mateřská škola, Veverské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
26. Základní umělecká škola, Brno, Veveří 133
27. Základní škola a mateřská škola logopedická, Brno, Veslařská 234
28. Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace
29. Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek
30. Základní škola a Mateřská škola Velešovice, příspěvková organizace
31. Základní škola Brno, Vejrostova 1
32. Mateřská škola a Základní škola Vedrovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
33. Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
34. Základní škola a Mateřská škola Vážany nad Litavou, okres Vyškov
35. Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
36. Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
37. Základní škola Vacenovice, okres Hodonín
38. Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
39. Základní škola a mateřská škola Unkovice, příspěvková organizace, okres Brno-venkov
40. Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
41. Základní škola a mateřská škola Uhřice, okres Hodonín
42. Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
43. Základní umělecká škola, Pozořice, okres Brno - venkov
44. Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, okres Brno-venkov
45. Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
46. Základní škola Slavkov u Brna, Tyršova 977, okres Vyškov
47. Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
48. Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
49. Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
50. Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Královéhradecký kraj - (prvních 50):

Královéhradecký kraj - (prvních 50):
1. Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov
2. Základní škola a Mateřská škola Krčín
3. Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice
4. Základní škola, Jičín, Železnická 460
5. Základní škola, Česká Skalice, okres Náchod
6. Základní škola a Mateřská škola, Záměl, okres Rychnov nad Kněžnou
7. Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení, Trutnov 3, Voletiny 1
8. Základní škola a Mateřská škola, Podhorní Újezd a Vojice, okres Jičín
9. Základní škola Jaroměř - Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod
10. První soukromá základní škola v Hradci Králové, s.r.o.
11. Základní škola a Mateřská škola, Vidochov, okres Jičín
12. Základní škola a Mateřská škola, Vernéřovice, okres Náchod
13. Základní škola Hronov - Velký Dřevíč, okres Náchod
14. Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1
15. Základní škola, Nový Bydžov, V. Kl. Klicpery 561, okres Hradec Králové
16. Základní škola Hučák
17. Základní umělecká škola Broumov
18. Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
19. Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1
20. Základní škola Mozaika, o.p.s. Rychnov nad Kněžnou
21. Základní umělecká škola, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235
22. Dětský domov se školou a základní škola, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7
23. Masarykova základní škola a mateřská škola, Železnice
24. Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247
25. Základní umělecká škola F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 17
26. Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
27. Základní umělecká škola, Opočno, Trčkovo náměstí 10

Moravskoslezský kraj - (prvních 50):

Moravskoslezský kraj - (prvních 50):
1. Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
2. Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace
3. Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál
4. Základní škola logopedická s.r.o.
5. Základní škola a Mateřská škola Prameny, Karviná, příspěvková organizace
6. Základní umělecká škola, Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace
7. Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace
8. Základní škola a Mateřská škola Životice u Nového Jičína, příspěvková organizace
9. Soukromá základní škola speciální pro žáky s více vadami, Ostrava, s.r.o.
10. Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace
11. Základní škola a Mateřská škola Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace
12. Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace
13. Základní škola a Mateřská škola Závišice, příspěvková organizace
14. Základní škola a Mateřská škola Štramberk
15. Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí
16. Základní škola a Mateřská škola Stará Ves nad Ondřejnicí, příspěvková organizace
17. Základní umělecká škola, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, příspěvková organizace
18. Základní škola Velké Hoštice, okres Opava, příspěvková organizace
19. Základní umělecká škola Viléma Wünsche, Šenov, Zámecká 2
20. Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná
21. Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín
22. Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace
23. Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace
24. Základní škola, Bílovec, Wolkerova 911, příspěvková organizace
25. Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210, příspěvková organizace
26. Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace
27. Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace
28. Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace
29. Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace
30. Základní škola a mateřská škola Vražné, okres Nový Jičín
31. Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace
32. Soukromá základní škola a mateřská škola, s.r.o.
33. Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice, příspěvková organizace
34. Základní škola Borovského
35. Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace
36. Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace
37. Základní škola waldorfská Ostrava, příspěvková organizace
38. Základní umělecká škola duchovní hudby Frýdek-Místek
39. Základní škola a Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, příspěvková organizace
40. Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace
41. Základní škola Cesta
42. Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace
43. Základní škola a Mateřská škola Opava-Komárov - příspěvková organizace
44. MŠ a ZŠ Klíček
45. Základní škola Karviná-Ráj U Lesa 713
46. Základní škola Ostrava - Michálkovice, U Kříže 28
47. Základní škola Orlová-Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná, příspěvková organizace
48. Základní škola Opava-Kylešovice
49. Základní škola, Ostrava-Hrabůvka, U Haldy 66, příspěvková organizace
50. Základní škola speciální Diakonie ČCE Ostrava

Olomoucký kraj - (prvních 50):

Olomoucký kraj - (prvních 50):
1. Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace
2. Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2
3. Základní škola a Mateřská škola Zvole, okres Šumperk, příspěvková organizace
4. Základní škola Senice na Hané, okres Olomouc, příspěvková organizace
5. Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
6. Základní umělecká škola, Šumperk, Žerotínova 11
7. Základní škola a mateřská škola Žerotín, příspěvková organizace
8. Základní škola Přerov, Želatovská 8
9. Základní škola Kralice na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace
10. Základní škola a Mateřská škola Smržice, příspěvková organizace
11. Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace
12. Základní škola Přerov, Za mlýnem 1
13. Základní škola Zlaté Hory
14. Dětský domov se školou a základní škola, Šumperk
15. Základní škola a Mateřská škola Vrchoslavice, okres Prostějov, příspěvková organizace
16. Základní škola Šumperk, Vrchlického 22
17. Základní škola Mohelnice, Vodní 27
18. Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková organizace, okres Hodonín
19. Základní škola Prostějov, ul. Vl. Majakovského 1
20. Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc
21. Základní škola Vilémov, okres Olomouc, příspěvková organizace
22. Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5
23. Soukromá základní škola Dobré nálady
24. Základní škola a mateřská škola Ústí, okres Přerov, příspěvková organizace
25. Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9
26. Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace
27. Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace
28. Základní škola Přerov, U tenisu 4
29. Základní škola Uničov, U Stadionu 849
30. Základní škola a Mateřská škola Čelechovice na Hané
31. Základní škola a mateřská škola Skrbeň, příspěvková organizace
32. Soukromá základní škola Acorn´s & John´s school s.r.o.
33. Základní škola a gymnázium města Konice
34. Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov
35. Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc
36. Základní škola Přerov, Trávník 27

Pardubický kraj - (prvních 50):

Pardubický kraj - (prvních 50):
1. Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
2. Základní škola a Mateřská škola Žichlínek
3. Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
4. Základní škola a mateřská škola Žďárec u Skutče, okres Chrudim
5. Základní umělecká škola Moravská Třebová
6. Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
7. Speciální základní škola Bystré
8. Základní škola a mateřská škola Zálší, okres Ústí nad Orlicí
9. Základní škola a mateřská škola Svitavy - Lačnov
10. Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí
11. Základní škola a mateřská škola Vranová Lhota, okres Svitavy
12. Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim
13. Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.
14. Základní škola, Vidlatá Seč, okres Svitavy
15. Základní škola Erudio Orlicko
16. Základní škola Velká Skrovnice, okres Ústí nad Orlicí
17. Základní škola Vejvanovice, okres Chrudim
18. Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
19. Základní umělecká škola Jevíčko
20. Základní škola Jevíčko
21. Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
22. Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
23. Základní škola, Chrast, okres Chrudim
24. Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
25. Základní škola Letohrad, U Dvora 745
26. Speciální střední škola a základní škola Žamberk
27. Základní škola a Mateřská škola Tuněchody, okres Chrudim
28. Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159
29. Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147
30. Mateřská škola a Základní škola Třebovice