Hlavní město Praha - (prvních 50)

1. Základní škola Strančice, okres Praha - východ
2. Základní škola Hradištko, okres Praha - západ
3. Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6
4. Základní škola a mateřská škola Zlatníky - Hodkovice
5. Sofie - Montessori mateřská škola a základní škola o.p.s.
6. Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o.
7. Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3
8. Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52
9. Základní umělecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6
10. Základní škola Zárubova v Praze 12
11. Základní škola a Mateřská škola Praha 6 - Lysolaje, Žákovská 164/3
12. Základní škola a mateřská škola Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 3
13. Základní škola a Mateřská škola, Praha 8, Za Invalidovnou 3
14. Základní škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090
15. Základní umělecká škola PRO ARTE VIVA, s.r.o.
16. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
17. Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964
18. Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13
19. Základní škola Vokovice
20. Základní škola Vodičkova
21. Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3, Vlkova 31/800
22. Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 6/1035
23. Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 5
24. Základní škola a Střední škola, Praha 2, Vinohradská 54
25. Základní škola a Mateřská škola při Thomayerově nemocnici, Praha 4, Vídeňská 800
26. Základní škola, Praha 10, Veronské náměstí 391
27. Základní škola Horoměřice, okres Praha - západ
28. Základní škola a mateřská škola Veleň
29. Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice
30. Základní škola, Praha 10, Vachkova 941
31. Základní škola U Obory, Praha 10, Vachkova 630
32. Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 4
33. Základní škola, Praha 3, V Zahrádkách 48/1966
34. Základní škola a Mateřská škola při FN Motol, Praha 5, V Úvalu 1
35. Základní škola, Praha 10, V Rybníčkách 31/1980
36. Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919
37. Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
38. Základní škola, Praha 4, V Ladech 6
39. Základní umělecká škola LYRA s.r.o.
40. Základní škola při psychiatrické léčebně, Praha 8, Ústavní 91
41. Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8
42. Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky
43. Základní umělecká škola, Praha 9, Učňovská 1
44. Základní škola Zahrádka, Praha 3, U Zásobní zahrady 8
45. Základní škola Hostivice, okres Praha - západ
46. Základní škola, Praha 10, U Vršovického nádraží 1/950
47. Tyršova základní škola a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430
48. Základní škola a Mateřská škola Zdiby, okres Praha - východ
49. Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 - Štěrboholy
50. Základní škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ

Jihočeský kraj - (prvních 50)

1. Základní škola praktická, Třeboň, Jiráskova 3
2. Základní škola a Mateřská škola Zubčice
3. Základní škola, Prachatice, Zlatá stezka 387
4. Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240
5. Základní umělecká škola, Borovany, Žižkovo náměstí, okr. České Budějovice
6. Základní škola Týn nad Vltavou, Malá Strana
7. Základní škola Tábor, Zborovská 2696
8. Základní umělecká škola Karla Komzáka
9. Základní škola a Mateřská škola Zahájí
10. Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222
11. Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405
12. Základní škola Prachatice, Vodňanská 287
13. Základní škola a Mateřská škola, Vl. Rady 1, České Budějovice
14. Základní škola Jindřichův Hradec V, Větrná 54
15. Základní škola a Mateřská škola Velká Lhota
16. Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692
17. Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 592
18. Základní škola a Mateřská škola Borek
19. Základní škola Volary, okres Prachatice
20. Centrum BAZALKA - Základní škola speciální a Mateřská škola speciální, o.p.s.
21. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.
22. Základní umělecká škola, Velešín, U Hřiště 527
23. Základní škola Strmilov, okres Jindřichův Hradec
24. Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391
25. Základní škola T.G.Masaryka Blatná, okr. Strakonice
26. Základní škola a Mateřská škola České Velenice
27. Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925
28. Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50
29. Základní škola a Mateřská škola Bernartice, okres Písek
30. Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213
31. Základní škola Sezimovo Ústí, Švehlova 111, okres Tábor
32. Základní škola a Mateřská škola Svatá Maří
33. Základní škola Strýčice, okres České Budějovice
34. Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Žíchovec 17
35. Základní škola a Mateřská škola Střížov
36. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3
37. Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121
38. Základní škola a Mateřská škola Orlík nad Vltavou, okres Písek
39. Základní škola Třeboň, Sokolská 296
40. Základní umělecká škola F. Pišingera, Trhové Sviny
41. Základní škola Tomáše Šobra a Mateřská škola Písek, Šobrova 2070
42. Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111
43. Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice
44. Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice
45. Základní škola a Mateřská škola Ševětín
46. Základní škola Sezimovo Ústí, Školní náměstí 628, okres Tábor
47. Základní umělecká škola, Soběslav, Školní náměstí 56
48. Základní škola Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost
49. Základní škola Trhové Sviny
50. Základní škola a Mateřská škola Římov

Jihomoravský kraj - (prvních 50)

1. Základní škola a Mateřská škola ​Želešice
2. Základní škola speciální, Blansko, Žižkova 27
3. Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29
4. Základní škola, Želetice, okres Znojmo
5. Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49
6. Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
7. Základní škola a Mateřská škola, Žatčany, příspěvková organizace
8. Základní umělecká škola Blansko
9. Základní škola, Odborné učiliště a Dětský domov, Račice, Zámek 1
10. Základní škola a Mateřská škola Zakřany
11. Základní škola Edvarda Beneše Lysice
12. Základní umělecká škola, Kuřim, okres Brno - venkov
13. Mateřská škola a Základní škola, Kyjov, Za Humny 3304
14. Základní škola a Mateřská škola Vysoké Popovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
15. Základní škola Vysočany, okres Blansko
16. Základní umělecká škola Bučovice
17. Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov, Vřesovice 243
18. Základní umělecká škola, Brno, Vranovská 41
19. Základní škola a Mateřská škola, Vojkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
20. Základní škola Voděrady, okres Blansko
21. Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
22. Základní umělecká škola Františka Jílka, Brno, Vídeňská 52
23. Základní škola, Praktická škola a Dětský domov, Brno, Vídeňská 26/28
24. Základní škola a Mateřská škola, Veverské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
25. Základní umělecká škola, Brno, Veveří 133
26. Základní škola a mateřská škola logopedická, Brno, Veslařská 234
27. Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace
28. Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek
29. Základní škola a Mateřská škola Velešovice, příspěvková organizace
30. Základní škola Brno, Vejrostova 1
31. Mateřská škola a Základní škola Vedrovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
32. Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
33. Základní škola a Mateřská škola Vážany nad Litavou, okres Vyškov
34. Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
35. Základní škola Mikulov, Valtická 3, okres Břeclav
36. Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
37. Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
38. Základní škola a mateřská škola Unkovice, příspěvková organizace, okres Brno-venkov
39. Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
40. Základní škola a mateřská škola Uhřice, okres Hodonín
41. Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
42. Základní umělecká škola, Pozořice, okres Brno - venkov
43. Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, okres Brno-venkov
44. Základní umělecká škola, Ždánice, okres Hodonín
45. Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
46. Základní škola Slavkov u Brna, Tyršova 977, okres Vyškov
47. Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
48. Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
49. Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
50. Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Karlovarský kraj - (prvních 50)

1. Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.
2. Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha, Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace
3. Základní škola praktická a speciální, Mariánské Lázně, Vítězství 29, příspěvková organizace
4. Základní škola, mateřská škola a praktická škola Karlovy Vary
5. Základní škola a mateřská škola Útvina, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
6. Základní škola a Mateřská škola Dalovice, okres Karlovy Vary
7. Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace
8. Základní škola Loket, okres Sokolov
9. Základní škola Sokolov, Švabinského 1702
10. Základní škola a Praktická škola Aš
11. Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37
12. Základní škola a Mateřská škola Stará Voda, okres Cheb, příspěvková organizace
13. Základní škola Skalná, okres Cheb
14. Základní škola praktická Plesná
15. Základní umělecká škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace
16. Základní škola a mateřská škola Oloví, okres Sokolov
17. Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace
18. Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace
19. Základní umělecká škola Horní Slavkov, okres Sokolov
20. Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, okres Sokolov
21. Základní škola Chodov, Školní 697, okres Sokolov, příspěvková organizace
22. Základní umělecká škola Teplá
23. Základní umělecká škola Josefa Labitzkého Bečov nad Teplou
24. Základní škola a Mateřská škola Drmoul, okres Cheb, příspěvková organizace
25. Základní škola v Teplé, příspěvková organizace
26. Základní škola a mateřská škola Plesná
27. Základní škola Lomnice, okres Sokolov
28. Základní škola Nová Role, okres Karlovy Vary
29. Základní umělecká škola Františkovy Lázně, Školní 3
30. Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
31. Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary
32. Základní umělecká škola Roberta Schumanna Aš
33. Základní škola Sokolov, Rokycanova 258
34. Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
35. Základní škola praktická a Základní škola speciální Horní Slavkov, okres Sokolov, příspěvková organizace
36. Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace
37. Základní škola Velká Hleďsebe, okres Cheb
38. Základní umělecká škola Kraslice, okres Sokolov
39. Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvková organizace
40. Základní škola a mateřská škola Valeč, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
41. Základní škola praktická a mateřská škola Toužim, příspěvková organizace
42. Základní škola Toužim, okres Karlovy Vary
43. Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614
44. Základní škola praktická a Základní škola speciální Kraslice, okres Sokolov, příspěvková organizace
45. Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb
46. Základní škola Bochov, okres Karlovy Vary
47. Základní škola praktická Bochov, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
48. 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16
49. Mateřská škola a Základní škola Nový Kostel, okres Cheb
50. Základní škola Rotava, okres Sokolov

Královéhradecký kraj - (prvních 50)

1. Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov
2. Základní škola a Mateřská škola Krčín
3. Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice
4. Základní škola, Jičín, Železnická 460
5. Základní škola, Česká Skalice, okres Náchod
6. Základní škola a Mateřská škola, Záměl, okres Rychnov nad Kněžnou
7. Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení, Trutnov 3, Voletiny 1
8. Základní škola a Mateřská škola, Podhorní Újezd a Vojice, okres Jičín
9. Základní škola Jaroměř - Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod
10. První soukromá základní škola v Hradci Králové, s.r.o.
11. Základní škola a Mateřská škola, Vidochov, okres Jičín
12. Základní škola a Mateřská škola, Vernéřovice, okres Náchod
13. Základní škola Hronov - Velký Dřevíč, okres Náchod
14. Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1
15. Základní škola, Nový Bydžov, V. Kl. Klicpery 561, okres Hradec Králové
16. Základní umělecká škola Broumov
17. Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
18. Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1
19. Základní škola Mozaika, o.p.s. Rychnov nad Kněžnou
20. Základní umělecká škola, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235
21. Dětský domov se školou a základní škola, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7
22. Masarykova základní škola a mateřská škola, Železnice
23. Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247
24. Základní umělecká škola F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 17
25. Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
26. Základní umělecká škola, Opočno, Trčkovo náměstí 10
27. Základní škola, Hradec Králové, tř. SNP 694
28. Základní škola a Mateřská škola Kopidlno
29. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Horní Maršov, Temný Důl 16
30. Základní škola T. G. Masaryka Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou
31. Základní škola a Mateřská škola Synkov - Slemeno
32. Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefcova 1092
33. Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566
34. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
35. Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Spojovací 66
36. Základní škola, Jičín, Soudná 12
37. Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici, Hradec Králové, Sokolská 581
38. Speciální základní škola, Chlumec nad Cidlinou, Smetanova 123
39. Základní škola, Slatiny, okres Jičín
40. Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov
41. Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové
42. Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou
43. Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov
44. Základní škola a Základní umělecká škola, Rtyně v Podkrkonoší, okres Trutnov
45. Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř
46. Základní škola, Meziměstí, okres Náchod
47. Základní škola Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou
48. Základní škola, Vrchlabí, Školní 1336
49. Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235
50. Základní škola a Mateřská škola Libáň, okres Jičín

Moravskoslezský kraj - (prvních 50)

1. Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
2. Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace
3. Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál
4. Základní škola logopedická s.r.o.
5. Základní škola a Mateřská škola Prameny, Karviná, příspěvková organizace
6. Základní umělecká škola, Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace
7. Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace
8. Základní škola a Mateřská škola Životice u Nového Jičína, příspěvková organizace
9. Soukromá základní škola speciální pro žáky s více vadami, Ostrava, s.r.o.
10. Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace
11. Základní škola a Mateřská škola Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace
12. Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace
13. Základní škola a Mateřská škola Závišice, příspěvková organizace
14. Základní škola a Mateřská škola Štramberk
15. Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí
16. Základní škola a Mateřská škola Stará Ves nad Ondřejnicí, příspěvková organizace
17. Základní umělecká škola, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, příspěvková organizace
18. Základní škola Velké Hoštice, okres Opava, příspěvková organizace
19. Základní umělecká škola Viléma Wünsche, Šenov, Zámecká 2
20. Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná
21. Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín
22. Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace
23. Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace
24. Základní škola, Bílovec, Wolkerova 911, příspěvková organizace
25. Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210, příspěvková organizace
26. Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace
27. Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace
28. Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace
29. Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace
30. Základní škola a mateřská škola Vražné, okres Nový Jičín
31. Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace
32. Soukromá základní škola a mateřská škola, s.r.o.
33. Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice, příspěvková organizace
34. Základní škola Borovského
35. Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace
36. Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace
37. Základní škola waldorfská Ostrava, příspěvková organizace
38. Základní umělecká škola duchovní hudby Frýdek-Místek
39. Základní škola a Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, příspěvková organizace
40. Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace
41. Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace
42. Základní škola a Mateřská škola Opava-Komárov - příspěvková organizace
43. Základní škola Karviná-Ráj U Lesa 713
44. Základní škola Ostrava - Michálkovice, U Kříže 28
45. Základní škola Orlová-Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná, příspěvková organizace
46. Základní škola Opava-Kylešovice
47. Základní škola, Ostrava-Hrabůvka, U Haldy 66, příspěvková organizace
48. Základní škola speciální Diakonie ČCE Ostrava
49. Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace
50. Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace

Olomoucký kraj - (prvních 50)

1. Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace
2. Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2
3. Základní škola a Mateřská škola Zvole, okres Šumperk, příspěvková organizace
4. Základní škola Senice na Hané, okres Olomouc, příspěvková organizace
5. Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
6. Základní umělecká škola, Šumperk, Žerotínova 11
7. Základní škola a mateřská škola Žerotín, příspěvková organizace
8. Základní škola Přerov, Želatovská 8
9. Základní škola Kralice na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace
10. Základní škola a Mateřská škola Smržice, příspěvková organizace
11. Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace
12. Základní škola Přerov, Za mlýnem 1
13. Základní škola Zlaté Hory
14. Dětský domov se školou a základní škola, Šumperk
15. Základní škola a Mateřská škola Vrchoslavice, okres Prostějov, příspěvková organizace
16. Základní škola Šumperk, Vrchlického 22
17. Základní škola Mohelnice, Vodní 27
18. Základní škola Prostějov, ul. Vl. Majakovského 1
19. Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc
20. Základní škola Vilémov, okres Olomouc, příspěvková organizace
21. Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5
22. Základní škola a mateřská škola Ústí, okres Přerov, příspěvková organizace
23. Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9
24. Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace
25. Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace
26. Základní škola Přerov, U tenisu 4
27. Základní škola Uničov, U Stadionu 849
28. Základní škola a Mateřská škola Čelechovice na Hané
29. Základní škola a mateřská škola Skrbeň, příspěvková organizace
30. Soukromá základní škola Acorn´s & John´s school s.r.o.
31. Základní škola a gymnázium města Konice
32. Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov
33. Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc
34. Základní škola Přerov, Trávník 27
35. Základní škola Olomouc, tř. Spojenců 8, příspěvková organizace
36. Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
37. Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace
38. Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín, Tomkova 42
39. Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.
40. Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace
41. Základní škola Přerov, Svisle 13
42. Základní škola a mateřská škola Svébohov, okres Šumperk, příspěvková organizace
43. Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace
44. Střední škola a Základní škola prof. Z. Matějčka Olomouc, Svatoplukova 11
45. Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Svatoplukova 11, příspěvková organizace
46. Základní škola Kojetín, Svatopluka Čecha 586, okres Přerov
47. Základní škola a Dětský domov Zábřeh
48. Základní škola Dlouhá Loučka, okres Olomouc, příspěvková organizace
49. Základní škola Šumperk, Šumavská 21
50. Základní škola a střední škola Pomněnka o.p.s.

Pardubický kraj - (prvních 50)

1. Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
2. Základní škola a Mateřská škola Žichlínek
3. Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
4. Základní škola a mateřská škola Žďárec u Skutče, okres Chrudim
5. Základní umělecká škola Moravská Třebová
6. Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
7. Speciální základní škola Bystré
8. Základní škola a mateřská škola Zálší, okres Ústí nad Orlicí
9. Základní škola a mateřská škola Svitavy - Lačnov
10. Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí
11. Základní škola a mateřská škola Vranová Lhota, okres Svitavy
12. Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim
13. Základní škola a Střední škola Bohemia s.r.o.
14. Základní škola, Vidlatá Seč, okres Svitavy
15. Základní škola Velká Skrovnice, okres Ústí nad Orlicí
16. Základní škola Vejvanovice, okres Chrudim
17. Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
18. Základní umělecká škola Jevíčko
19. Základní škola Jevíčko
20. Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
21. Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
22. Základní škola, Chrast, okres Chrudim
23. Základní škola Letohrad, U Dvora 745
24. Speciální střední škola a základní škola Žamberk
25. Základní škola a Mateřská škola Tuněchody, okres Chrudim
26. Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159
27. Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147
28. Mateřská škola a Základní škola Třebovice
29. Základní škola a Mateřská škola Tisová, okres Ústí nad Orlicí
30. Základní škola Svitavy, T. G. Masaryka 27
31. Základní umělecká škola Svitavy
32. Základní škola Slatiňany, okres Chrudim
33. Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
34. Základní škola Na Lukách Polička
35. Základní škola Sv. Čecha, Choceň
36. Základní škola a mateřská škola Stolany
37. Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
38. Základní škola Pardubice, Staňkova 128
39. Integrovaná základní škola a mateřská škola
40. Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice
41. Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
42. Základní umělecká škola Jaroslava Kociana, Ústí nad Orlicí
43. Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim
44. Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
45. Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice
46. Základní škola Včelákov, okres Chrudim
47. Základní škola a mateřská škola, Skořenice
48. Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
49. Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
50. Speciální základní škola Chrudim

Středočeský kraj - (prvních 50)

1. 1.kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s. r. o.
2. Základní škola Dr. Edvarda Beneše Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace
3. 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
4. Základní škola a Mateřská škola Malešov, okres Kutná Hora
5. Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
6. Základní škola Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín
7. Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359
8. Základní škola Žilina, okres Kladno příspěvková organizace
9. Základní škola a Mateřská škola Želízy, okres Mělník, příspěvková organizace
10. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756
11. Základní škola a Mateřská škola Zbýšov, okres Kutná Hora příspěvková organizace
12. Základní škola Záryby, příspěvková organizace
13. Základní škola a Mateřská škola Záhornice, okres Nymburk
14. Základní škola a mateřská škola Liběchov, okres Mělník
15. Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458
16. Masarykova základní škola Velký Osek, okres Kolín
17. Základní škola a Mateřská škola Vrbová Lhota
18. Základní umělecká škola Neratovice, Vojtěšská 1219, okres Mělník
19. Základní škola Kladno, Vodárenská 2116
20. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115
21. Základní umělecká škola Kutná Hora
22. Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno
23. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206
24. Základní škola Veltruby, okres Kolín
25. Základní škola Velké Přítočno, okres Kladno
26. Základní škola Kladno, Vašatova 1438
27. Základní škola speciální, Mladá Boleslav, Václavkova 950
28. Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082, příspěvková organizace
29. Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040, příspěvková organizace
30. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447
31. Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Beroun
32. Základní škola, Vlašim, Vorlina 1500, okres Benešov
33. Základní škola a Mateřská škola Stará Huť, okres Příbram
34. Speciální základní škola, Poděbrady, U Bažantnice 154
35. Základní škola a Mateřská škola Miličín okres Benešov
36. Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace
37. Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno
38. Základní škola Český Brod, Tyršova 68, okres Kolín
39. Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace
40. Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice
41. Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply Tyršova 136, okres Beroun
42. Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Rakovník
43. Základní škola Tuklaty, okres Kolín
44. Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace
45. Základní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora
46. Základní umělecká škola Velvary, okres Kladno
47. Základní škola Pečky, okres Kolín
48. Základní škola a Mateřská škola Tlustice, okres Beroun
49. Základní škola a Mateřská škola Teplýšovice, okres Benešov
50. Základní škola a Mateřská škola Tatce

Ústecký kraj - (prvních 50)

1. Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace
2. Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace
3. Základní škola, Most, Zlatnická 186, příspěvková organizace
4. Základní škola a Mateřská škola Zeměchy, okres Louny, příspěvková organizace
5. Základní škola profesora Zdeňka Matějčka, Most, Zdeňka Štěpánka 340, příspěvková organizace
6. Základní škola Chomutov, Zahradní 5265
7. Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace
8. Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
9. Základní škola Všehrdova 1, Lovosice
10. Základní škola Novosedlice, okres Teplice
11. Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace
12. Základní škola a Mateřská škola Lom, okres Most
13. Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice
14. Základní škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 85/31, okres Děčín, příspěvková organizace
15. Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace
16. Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace
17. Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70
18. Základní škola, Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizace
19. Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková organizace
20. Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové
21. Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958
22. Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace
23. Základní škola a Mateřská škola Třebívlice
24. Základní škola Litoměřice, U Stadionu 4
25. Základní škola, Most, U Stadionu 1028, příspěvková organizace
26. Základní škola a praktická škola Arkadie, o.p.s.
27. Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102
28. Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace
29. Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace
30. Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace
31. Střední škola obchodu, řemesel a služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
32. Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, příspěvková organizace
33. Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace
34. Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Teplice, Trnovanská 1331, příspěvková organizace
35. ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
36. Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Děčín, příspěvková organizace
37. Základní škola a Mateřská škola Krupka, Teplická 400
38. Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice
39. Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín
40. Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace
41. Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5
42. Základní škola Kostomlaty pod Milešovkou, okres Teplice, příspěvková organizace
43. Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov
44. Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace
45. Základní škola praktická, Ústí nad Labem, Studentská 297, příspěvková organizace
46. Základní škola Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov
47. Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
48. Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace
49. Základní škola Údlice, okres Chomutov
50. LINGUA UNIVERSAL soukromá základní škola a mateřská škola s.r.o.

Kraj Vysočina - (prvních 50)

1. Základní škola Zvole, okres Žďár nad Sázavou
2. Základní škola a Mateřská škola Zubří, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
3. Základní škola T.G. Masaryka Jihlava, Žižkova 50
4. Základní umělecká škola Polná
5. Základní škola Pacov, Za Branou, okres Pelhřimov
6. Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941
7. Základní škola Výčapy, příspěvková organizace
8. Základní škola Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, okres Žďár nad Sázavou
9. Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě, příspěvková organizace
10. Základní škola Vojnův Městec, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
11. Základní škola Vícenice u Náměště nad Oslavou, okres Třebíč
12. Základní škola a Mateřská škola Věžnice
13. Základní škola a mateřská škola Veselý Žďár
14. Základní škola a mateřská škola Vepřová, příspěvková organizace
15. Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12
16. Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov
17. Základní škola a Mateřská škola Habry
18. Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560
19. Základní škola a Mateřská škola Unčín, příspěvková organizace
20. Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836
21. Základní škola a Praktická škola, U Trojice 2104, Havlíčkův Brod
22. Základní škola při dětské psychiatrické nemocnici Velká Bíteš
23. Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace
24. Základní škola T.G.Masaryka
25. Základní škola Horní Cerekev, okres Pelhřimov
26. Základní škola Bystřice nad Pernštejnem, Tyršova 106
27. Základní škola Třebíč Týnská 8
28. Základní škola a mateřská škola Trnava, okres Třebíč, příspěvková organizace
29. Základní škola Velká Bíteš, Tišnovská 116, příspěvková organizace
30. Základní škola a Střední škola Březejc, Sviny 13
31. Základní škola a Mateřská škola Světnov, příspěvková organizace
32. Základní škola Žďár nad Sázavou, Švermova 4
33. Základní škola a mateřská škola, Studenec, okres Třebíč
34. Základní škola Havlíčkův Brod, Štáflova 2004
35. Základní umělecká škola Pacov, Španovského 319
36. Základní škola Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13
37. Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
38. Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod
39. Základní škola a Mateřská škola Škrdlovice, příspěvková organizace
40. Základní škola a mateřská škola Brtnice, příspěvková organizace
41. Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701
42. Základní škola Rapotice, příspěvková organizace
43. Základní škola Krucemburk, okres Havlíčkův Brod
44. Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace
45. Základní škola Velké Meziříčí, Školní 2055, příspěvková organizace
46. Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace
47. Základní škola Jihlava, Seifertova 5
48. Základní škola a mateřská škola Sázava, příspěvková organizace
49. Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace
50. Základní škola a Mateřská škola Růžená, příspěvková organizace

Zlínský kraj - (prvních 50)

1. Základní škola a Mateřská škola Žlutava, okres Zlín, příspěvková organizace
2. Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace
3. Základní škola Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, okres Vsetín, příspěvková organizace
4. Základní škola a mateřská škola Žeranovice
5. Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107
6. Základní škola a Mateřská škola Žalkovice
7. Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
8. Základní škola Zádveřice - Raková, okres Zlín, příspěvková organizace
9. Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace
10. Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín, příspěvková organizace
11. Základní škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, okres Vsetín, příspěvková organizace
12. Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454
13. Základní škola a Mateřská škola Všemina, okres Zlín, příspěvková organizace
14. Základní škola a Mateřská škola Vítonice, okres Kroměříž, příspěvková organizace
15. Základní škola a Mateřská škola Vigantice, okres Vsetín, příspěvková organizace
16. Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace
17. Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace
18. Základní škola a Mateřská škola Veselá, okres Zlín, příspěvková organizace
19. Církevní základní škola v Kroměříži
20. Základní škola Pod Skalkou, Rožnov p. R., příspěvková organizace
21. Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace
22. Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace
23. Základní škola Slavičín - Malé Pole, příspěvková organizace
24. Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, příspěvková organizace
25. Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
26. Základní škola praktická Rožnov pod Radhoštěm
27. Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Turkmenská
28. Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace
29. Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
30. Základní škola a Mateřská škola Tečovice, příspěvková organizace
31. Základní škola Vsetín, Sychrov 97
32. Základní škola Zámoraví, Kroměříž, příspěvková organizace
33. Základní škola Študlov, okres Vsetín
34. Základní škola a mateřská škola Čtyřlístek, s.r.o.
35. Základní škola Střelná, okres Vsetín
36. Základní škola praktická a Základní škola speciální Zlín
37. Základní škola praktická Bojkovice
38. Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště
39. Základní umělecká škola Zlín
40. Základní škola Emila Zátopka Zlín, Štefánikova 2701, příspěvková organizace
41. Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace
42. Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace
43. Základní škola Zborovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace
44. Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky
45. 1. Základní škola Holešov
46. 2. Základní škola Holešov
47. Základní umělecká škola Valašské Klobouky
48. Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace
49. Základní škola a Mateřská škola Slopné, okres Zlín, příspěvková organizace
50. Základní škola a Mateřská škola Slavkov pod Hostýnem, příspěvková organizace

Liberecký kraj - (prvních 50)

1. Základní škola Turnov, Žižkova 518, okres Semily
2. Základní umělecká škola, Nové Město pod Smrkem, okres Liberec, příspěvková organizace
3. Základní škola Křižany - Žibřidice, okres Liberec, příspěvková organizace
4. Základní škola, Liberec, Vrchlického 262/17, příspěvková organizace
5. Základní škola a mateřská škola Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
6. Krkonošská základní škola a mateřská škola Vítkovice, okres Semily
7. Základní škola a Mateřská škola, Chrastava, Vítkov 69 - příspěvková organizace
8. Základní škola a mateřská škola Višňová, okres Liberec, příspěvková organizace
9. Základní škola Karla Hynka Máchy Doksy, Valdštejnská 253, okres Česká Lípa - příspěvková organizace
10. Základní umělecká škola Jilemnice
11. Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Cvikov, Ústavní 531, příspěvková organizace
12. Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace
13. Základní škola, Tanvald, Údolí Kamenice 238, příspěvková organizace
14. Základní škola, Liberec, U Soudu 369/8, příspěvková organizace
15. Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace
16. Základní škola Turnov - Mašov, U Školy 56, okres Semily
17. Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace
18. Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola, mateřská škola a školní jídelna, Liberec, U Opatrovny 3
19. Základní škola a Střední škola waldorfská, Semily
20. Základní škola Nové Město pod Smrkem, příspěvková organizace
21. Základní škola, Nové Město pod Smrkem, Textilanská 661, příspěvková organizace
22. Základní škola a Mateřská škola, Svijanský Újezd, okres Liberec, příspěvková organizace
23. Základní škola a Mateřská škola Světlá pod Ještědem, příspěvková organizace
24. Základní škola, Liberec, Švermova 403/40, příspěvková organizace
25. Základní škola a Mateřská škola Stružinec, okres Semily
26. Základní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace
27. Základní umělecká škola Doksy - příspěvková organizace
28. Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace
29. Základní škola, Turnov, Sobotecká 242, příspěvková organizace
30. Základní škola, Česká Lípa, Šluknovská 2904, příspěvková organizace
31. Základní škola a Mateřská škola Slaná, okres Semily
32. Základní škola a mateřská škola Huntířov, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
33. Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace
34. Základní škola praktická a základní škola speciální Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace
35. Základní škola T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou, okres Semily
36. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Hamr na Jezeře, Školní 89
37. Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace
38. Základní škola a Mateřská škola, Osečná, okres Liberec, příspěvková organizace
39. Základní škola Velké Hamry, Školní 541 - příspěvková organizace
40. Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace
41. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Chrastava, Školní 438
42. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald, Školní 416, příspěvková organizace
43. Základní škola a Mateřská škola Zákupy, příspěvková organizace
44. Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace
45. Základní škola Kravaře, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
46. Základní škola Turnov, Skálova 600, okres Semily
47. Katolická základní škola majora Rudolfa Háska
48. Základní škola a Mateřská škola Bohumila Hynka Cvikov, příspěvková organizace
49. Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokonín, Rychnovská 216, příspěvková organizace
50. Svobodná základní škola, o.p.s., Jablonec nad Nisou

Plzeňský kraj - (prvních 50)

1. Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace
2. Základní škola a Mateřská škola Žihobce, okres Klatovy
3. Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli
4. Základní škola Žichovice, okres Klatovy
5. Základní škola a mateřská škola Zavlekov, příspěvková organizace
6. Základní škola Tachov, Zárečná 1540, příspěvková organizace
7. 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace
8. Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace
9. Základní škola a Mateřská škola Karla Klostermanna Železná Ruda, příspěvková organizace
10. Základní škola a mateřská škola Záchlumí, příspěvková organizace
11. 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace
12. Základní škola a mateřská škola Vrhaveč, příspěvková organizace
13. Základní škola a mateřská škola Plzeň - Božkov, Vřesinská 17, příspěvková organizace
14. Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Kašperské Hory, příspěvková organizace
15. Základní umělecká škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace
16. Základní škola Veselá, okres Rokycany
17. Základní škola a mateřská škola Velhartice
18. Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Zbůch, V Sídlišti 349
19. Základní škola Rokycany, ulice Míru 64, příspěvková organizace
20. Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace
21. Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
22. Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, příspěvková organizace
23. Základní škola Dobřany, okres Plzeň-jih
24. Základní škola Klatovy, Tolstého 765
25. 15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace
26. Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33
27. 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace
28. Základní škola Holýšov, okres Domažlice
29. Základní škola a Mateřská škola Svojšín, příspěvková organizace
30. Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace
31. Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, okres Plzeň-jih
32. Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace
33. Základní škola Stráž, okres Tachov, příspěvková organizace
34. Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever
35. Základní škola a mateřská škola Srní, okres Klatovy, příspěvková organizace
36. Základní škola Koloveč, okres Domažlice, příspěvková organizace
37. Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.
38. Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
39. 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace
40. 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace
41. Základní škola speciální, Plzeň, Skupova 15
42. Základní škola a mateřská škola Mirošov, příspěvková organizace
43. ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARTINA LUTHERA, s.r.o.
44. Základní umělecká škola Holýšov, Školní 96
45. Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace
46. Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace
47. Základní škola s mateřskou školou Tlučná okres Plzeň-sever
48. Základní škola Nepomuk, okres Plzeň-jih
49. Základní umělecká škola Nepomuk, okres Plzeň-jih
50. Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace