preview

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Popis

Jsme soukromá základní škola založena v roce 2014, nabízíme základní vzdělání v plnohodnotné, zdravé a bezpečné škole ve třídách s malým počtem žáčků a individuálním přístupem. Třídy máme do max. počtu 16 žáků. Tradiční formy a metody doplňujeme o metody alternativní s prvky Montessori, Walsdorfské školy, ap.

Jsme stabilní škola, od roku 1992 se věnujeme střednímu vzdělání s maturitní zkouškou. Nyní nabízíme 5 maturitních oborů v denní, dálkové a distanční formě.

Kde studovat po základní škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: https://1kspa-kladno.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=…865
Instagram: https://www.instagram.com/1kspakladno/
Zaměření školy: Otevřená škola, Obecné zaměření
Typ školy: Soukromá
Bezbariérový přístup: Ne
Počet studentů: 19

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

Ekonomika a podnikání

Grafický design

Cestovní ruch

Průmyslový design

Informační technologie

Podrobné informace o škole

Naše základní škola je nová, bezpečná, zdravá a neinkluzivní škola. Filozofií naší školy je individuální přístup ke každému žákovi a zároveň vytvoření přátelského a podnětného prostředí, které bude děti stimulovat a motivovat k lepším výkonům.

Škola vznikla v roce 1992 na základě myšlenky vytvořit moderní školu, která se co nejvíce bude přibližovat potřebám praxe.

Pro velký zájem o studium se škola po roce rozšířila o pobočky v Praze a Litoměřicích, které mají od roku 2007 samostatnou právní subjektivitu.

Zřizovatelka škol Ing. Hana Skallová v roce 2011 získala 3. místo v soutěži Ocenění českých podnikatelek v kategorii středních firem.

V roce 2014 se škola rozšířila o základní školu.

Diskuze